Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelský nohejbalový zápas Čáslav B : NK Petrovice I.

24.1.2015 sehrál náš nohejbalový tým přípravný zápas před nadcházející sezónou, která odstartuje novou éru v historii sportu v Petrovicích I. NK Petrovice I. vstupuje do okresního přeboru pro okresy Kuná Hora a Kolín. V zápase jsme si ověřili, že nemusíme hrát v soutěži absolutního outsidera. Porážka 3:7 vypadá jednoznačně, ale za stavu 3:4 jsme sahali možná i po remíze. Mužstvo nastoupilo v sestavě:

1. trojice Jan Vavřina, Milan Matoušek, Miroslav Čepeš

2. trojice Aleš Váca, Milan Kučera, Jiří Velát

1. dvojice Jan Vavřina, Milan Matoušek

2. dvojice Aleš Váca, Miroslav Čepeš

3. dvojice Milan Kučera, Jiří Velát

Singl: Jan Vavřina

Zápasu se z různých , většinou zdravotních,  důvodů nemohli zúčastnit další hráči NK Petrovice I. : kapitán a vedoucí Jiří Dienelt, Ladislav Kodeš, Jan Jekl, Martin Navrátil, Marian Zvrtek a Petr Hošek

Soupeř byl posílen o jednoho hráče čáslavského áčka, jinak se ale jednalo o talenované mladé nohejbalisty, kteří budou oporami svého týmu v krajském přeboru v příštích letech. Náš tým především sbíral zkušenosti a zvykal si, jak takový zápas v okrese vypadá, přesto se nám podařilo získat 3 vítězsví (1.trojice proti první trojce soupeře, 1. dvojice proti první dvojce a 2. trojice proti 1. trojici) a i ve většině dalších zápasů nebyla převaha soupeře až tak jednoznačná.

Sluší se poděkovat soupeři a především předsedovi OP Petru Rackovskému za vstřícnost při organizaci zápasu a korektní a přátelské chování.

Na videa z všech zápasů je možné se podívat zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLIAdimcDM4j0TRmRJhRXGI82yOQ4Ig4y6 , článeček na Svobodovi je zde a ještě zápis o utkání: petrovice-zapis.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář